Про нас

ТзОВ "Анігор"

Івано-Франківськ, Вовчинецька, 172а

anigor@3g.ua

Наша команда висококваліфікованих фахівців працює у напрямку підвищення Вашого комфорту за помірні ціни!

Тому що Анігор — це компанія, яка знає свою справу і дбає про своїх клієнтів!

Понад 10 років компанія працює над тим, що б Ваші домівки були теплими і затишними.

Останні 5 років Анігор є лідером серед продажів у західному регіоні.

Ми є офіційними представниками компанії Шана-М (м. Вінниця), яка є одним з наймасштабніших та найякісніших виробників металопластикових конструкцій.

Постачальником сировини та комплектуючих є завод Miroplast (м. Дніпропетровськ) — лідер на ринку виробництва ПВХ профілів.

Усі разом, ми пропонуємо вам нове ім’я для Ваших вікон – WDS.

WDS – це європейська якість з вітчизняним ім’ям!

Профіль WDS виготовляється на найновішому обладнанні та з екологічно чистих матеріалів, відповідно до українських та світових стандартів, про що засвідчують сертифікати якості. Також наша продукція успішно пройшла тестування в інституті “ift Rosenheim” (Германія).

На виробництві діє власна сертифікаційна лабораторія, яка контролює кожен етап виробництва.

Профіль WDS робить наголос на енергозаощадженні. Профільні системи від найпростішого 3-х камерного Galaxy, до елітної шести камерної 7 та 8 серії (WDS 700 siries, WDS 800 siries) задовольнять найвибагливішого клієнта, та зекономлять ваші кошти на опаленні. А енергоефективні склопакети до 70% підвищать теплозбереження.

Отже, зупинившись на вікнах WDS, Ви можете бути на 100% впевненні у правильності свого вибору.

Ми у свою чергу впевненні у своїй продукції, а від так — надаємо 5 років сервісної гарантії на усі металопластикові конструкції. Анігор – це сертифікована продукція, сучасне обладнання, високоякісна сировина, енергозаощадження, надійність й довговічність.

Приєднавшись до числа клієнтів Анігору, Ви отримаєте детальну консультацію, бездоганний сервіс, швидкий та якісний монтаж. Будьте певні, що з Анігором, Ви залишитесь задоволенні!

Окрім ПВХ конструкції, ми раді представити Вам широкий вибір супутніх товарів, таких як: жалюзі, ролети, гаражні ворота, москітні сітки, водовідливи, підвіконня, вхідні та міжкімнатні двері.